Zadbamy o Ciebie i Twoją rodzinę

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług świadczonych dla dorosłych i dzieci w naszym Centrum Medycznym w Bielsku-Białej! W ramach prywatnych gabinetów oraz abonamentów medycznych oferowanych przez naszych partnerów zapewniamy dostęp zarówno do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, jak również do szerokiej gamy lekarzy specjalistów, w tym między innymi lekarza chorób zakaźnych, hematologa, dietetyka.

Medycyna pracy

Oferujemy Państwu możliwość kompleksowego wykonania badań pracowniczych w jeden dzień. Badania przeprowadzamy od poniedziałku do piątku.

W jednym budynku…w ciągu kilku godzin…w ramach umów z zakładami pracy  zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę.

Rejestracji na badania należy dokonać kontaktując się pod numerem tel. 33 816 52 68 lub 664 062 446 od pn – pt w godzinach 12:00 do 15:00, bądź wysyłając wiadomość na adres medycynapracy@ultramedic.com.pl z zaszyfrowanym skierowaniem w załączniku, w treści podając co najmniej 3 proponowane terminy badań i telefon kontaktowy.

Zadbamy o Twój  uśmiech

Centrum Medyczne wyposażone jest w nowoczesny gabinet stomatologiczny i zatrudnia stomatologów specjalizujących się w wielu dziedzinach stomatologii. Świadczymy kompleksowe usługi dla dużych i małych pacjentów w zakresie:

• stomatologii zachowawczej
• chirurgii stomatologicznej
• protetyki

Rejestracja  ogólna:

Rejestracja medycyny pracy:

  • mailowa pod adresem: medycynapracy@ultramedic.com.pl
  • rejestracja telefoniczna medycyny pracy: pod nr tel.: 33 816 52 68 lub 664 062 446 (08:00 – 12:00)

Rejestracja stomatologiczna:

  • nr tel.: 608 018 753 – czynna w godzinach pracy gabinetu

Od 01.02.2020 r. przychodnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 20:00

Sprawdź usługi

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że przychodnia Ultramedic jest częścią Grupy LUX MED.

 

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 Pacjentów. Do dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich.

 

Zmieniamy się dla naszych Pacjentów, dzięki czemu już wkrótce w przychodni będą mogli Państwo korzystać z szeregu udogodnień oferowanych we wszystkich placówkach Grupy LUX MED.

 

O wprowadzaniu kolejnych zmian i ułatwień będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Zobacz listę naszych lekarzy specjalistów

Dlaczego warto nas wybrać?

Powody, dla których warto skorzystać z oferty Ultramedic:

  • Szeroki zakres usług medycznych
  • Kompleksowość
  • Krótki czas realizacji zleceń
  • Wielu zadowolonych klientów
  • Miła i rzetelna obsługa
Ultramedic - jak do nas dojechać?
Uwaga!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to: bezwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno - epidemiologiczną tel. 504 022 816 lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział: Cieszyn - tel. 33 854 92 00 Tychy - tel. 32 325 51 48 W przypadku kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz jeszcze objawów pozostań w domu, UNIKAJ KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Stosuj się do zaleceń
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
Szanowni Państwo
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Pracowników i Pacjentów zawieszamy realizację usług medycznych. Informujemy, że do odwołania nie świadczymy w Centrum Medycznym Ultramedic usług z następujących zakresów: badania laboratoryjne, stomatologia, szczepienia, porady specjalistyczne. Po zniesieniu zagrożenia epidemiologicznego usługi będą ponownie dostępne dla Państwa.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup Plugin