Stomatolog: Bielsko-Biała

Stomatolodzy w Bielsku-Białej zajmują się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem wszystkich schorzeń oraz chorób związanych z zębami oraz jamą ustną. Centrum Medyczne Ultramedic zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną w zakresie stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej, protetyki oraz stomatologii dziecięcej.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zapobieganiem próchnicy oraz leczeniem zaatakowanych próchnicą zębów. Leczenie może również dotyczyć przebarwień powstałych na uzębieniu na skutek działania czynników zewnętrznych. Stomatolodzy w Bielsku-Białej przeprowadzają kontrolne przeglądy stanu zdrowia, zajmują się profilaktyką i leczeniem próchnicy, leczeniem nadwrażliwości zębów oraz oczyszczaniem uzębienia z kamienia i osadu.

Stomatologia dziecięca

Im wcześniej dziecko zostanie objęte opieką stomatologa, tym większe szansa na uniknięcie poważnych problemów stomatologicznych. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką próchnicy zębów. Wykonujemy kontrolne przeglądy stanu uzębienia dzieci i ustalamy plan leczenia. Przeprowadzamy także leczenie kanałowe. Wizyta w gabinecie dentystycznym w Centrum Medycznym Ultramedic nie jest dla dziecka traumatycznym przeżyciem. Lekarze stomatolodzy dokładają wszelkich starań aby wizyty u dentysty zachęcały dziecko do dbania o zdrowe zęby.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. Zabiegi przeprowadzane są w nowoczesnych gabinetach. W naszym Centrum Medycznym świadczymy pełen zakres usług chirurgii stomatologicznej, w tym usunięcie (ekstrakcja) zęba.

Protetyka stomatologiczna

Protetyk stomatologiczny zajmuje się odtwarzaniem braków w uzębieniu oraz korektą kształtu i odbudową zębów złamanych i zniszczonych. W Ultramedic świadczymy kompleksowe usługi protetyczne.

W celu umówienia się na wizytę z lekarzem stomatologiem w Bielsku-Białej, zapraszamy do kontaktu z Centrum Medycznym Ultramedic.

Uwaga!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to: bezwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno - epidemiologiczną tel. 504 022 816 lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział: Cieszyn - tel. 33 854 92 00 Tychy - tel. 32 325 51 48 W przypadku kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz jeszcze objawów pozostań w domu, UNIKAJ KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Stosuj się do zaleceń
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
Szanowni Państwo
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Pracowników i Pacjentów zawieszamy realizację usług medycznych. Informujemy, że do odwołania nie świadczymy w Centrum Medycznym Ultramedic usług z następujących zakresów: badania laboratoryjne, stomatologia, szczepienia, porady specjalistyczne. Po zniesieniu zagrożenia epidemiologicznego usługi będą ponownie dostępne dla Państwa.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup Plugin