Stomatolog: Bielsko-Biała

Stomatolodzy w Bielsku-Białej zajmują się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem wszystkich schorzeń oraz chorób związanych z zębami oraz jamą ustną. Centrum Medyczne Ultramedic zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną w zakresie stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej, protetyki oraz stomatologii dziecięcej.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zapobieganiem próchnicy oraz leczeniem zaatakowanych próchnicą zębów. Leczenie może również dotyczyć przebarwień powstałych na uzębieniu na skutek działania czynników zewnętrznych. Stomatolodzy w Bielsku-Białej przeprowadzają kontrolne przeglądy stanu zdrowia, zajmują się profilaktyką i leczeniem próchnicy, leczeniem nadwrażliwości zębów oraz oczyszczaniem uzębienia z kamienia i osadu.

Stomatologia dziecięca

Im wcześniej dziecko zostanie objęte opieką stomatologa, tym większe szansa na uniknięcie poważnych problemów stomatologicznych. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką próchnicy zębów. Wykonujemy kontrolne przeglądy stanu uzębienia dzieci i ustalamy plan leczenia. Przeprowadzamy także leczenie kanałowe. Wizyta w gabinecie dentystycznym w Centrum Medycznym Ultramedic nie jest dla dziecka traumatycznym przeżyciem. Lekarze stomatolodzy dokładają wszelkich starań aby wizyty u dentysty zachęcały dziecko do dbania o zdrowe zęby.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. Zabiegi przeprowadzane są w nowoczesnych gabinetach. W naszym Centrum Medycznym świadczymy pełen zakres usług chirurgii stomatologicznej, w tym usunięcie (ekstrakcja) zęba.

Protetyka stomatologiczna

Protetyk stomatologiczny zajmuje się odtwarzaniem braków w uzębieniu oraz korektą kształtu i odbudową zębów złamanych i zniszczonych. W Ultramedic świadczymy kompleksowe usługi protetyczne.

W celu umówienia się na wizytę z lekarzem stomatologiem w Bielsku-Białej, zapraszamy do kontaktu z Centrum Medycznym Ultramedic.