Laryngolog: Bielsko-Biała

Laryngolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi, a dokładniej chorób uszu, nosa, gardła i krtani. Specjalista laryngologii w Bielsku-Białej diagnozuje wszelkie nieprawidłowości znajdujące się w obrębie głowy i szyi, a także tchawicy oraz oskrzeli, następnie przeprowadza leczenie farmakologiczne lub zabiegowe.

Z jakimi objawami udać się do laryngologa?

Większość chorób laryngologiczny rozwija się powoli, a ich objawy nasilają się stopniowo. Do typowych objawów i dolegliwości, z którymi należy udać się do lekarza laryngologa należą:

• Bóle i zawroty głowy
• Zapalenie gardła
• Problemy z uchem i przełykiem
• Chrapanie
• Krwawienie z nosa
• Problemy z przełykaniem
• Zapalenie zatok i krtani
• Bezdech

Jak wygląda badanie u laryngologa?

W trakcie konsultacji z laryngologiem w Bielsku-Białej lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, a następnie wykonuje podstawowe badanie fizykalne, które jest niezbędne do postawienia diagnozy oraz podjęcia leczenia. W Centrum Medycznym Ultramedic dysponujemy nowoczesną aparaturą, która umożliwia wykonanie pełnej diagnostyki z zakresu laryngologii.

W celu umówienia się na wizytę z lekarzem laryngologiem w Bielsku-Białej, zapraszamy do kontaktu z Centrum Medycznym Ultramedic.

Uwaga!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to: bezwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno - epidemiologiczną tel. 504 022 816 lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział: Cieszyn - tel. 33 854 92 00 Tychy - tel. 32 325 51 48 W przypadku kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz jeszcze objawów pozostań w domu, UNIKAJ KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Stosuj się do zaleceń
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
Szanowni Państwo
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Pracowników i Pacjentów zawieszamy realizację usług medycznych. Informujemy, że do odwołania nie świadczymy w Centrum Medycznym Ultramedic usług z następujących zakresów: badania laboratoryjne, stomatologia, szczepienia, porady specjalistyczne. Po zniesieniu zagrożenia epidemiologicznego usługi będą ponownie dostępne dla Państwa.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup Plugin