Kardiolog: Bielsko-Biała

Schorzenia układu sercowo-naczyniowego stanowią poważne zagrożenie dla życia. Dlatego tak ogromnie ważne jest ich szybkie rozpoznanie i podjęcie odpowiedniego leczenia. Bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca, zbyt wysokie ciśnienie to tylko niektóre z objawów, które mogą świadczyć o poważnej chorobie układu sercowo-naczyniowego. W tych wypadkach niezbędne jest umówienie się na wizytę do kardiologa. W Bielsku-Białej oferujemy kompleksowe badania kardiologiczne.

Choroby serca i układ krążenia

Kardiolog zajmuje się wrodzonymi i nabytymi chorobami serca oraz układem krążenia. W Poradni Kardiologicznej Ultramedic zajmujemy się podstawową diagnostyką i leczeniem w zakresie chorób kardiologicznych. Przeprowadzamy takie badania jak EKG, echo serca i echokardiografia. Wykonujemy testy wysiłkowe oraz badania przy pomocy kardiologicznego rejestratora zdarzeń.

Kardiolog zajmuje się leczeniem następujących schorzeń:
• Zaburzenia rytmu serca
• Wady serca
• Choroba wieńcowa
• Miażdżyca
• Nadciśnienie tętnicze
• Niewydolność serca

W Poradni Kardiologicznej Ultramedic w Bielsku-Białej pracują doświadczenie lekarze kardiolodzy, posiadający do dyspozycji nowoczesne zaplecze diagnostyczne. Korzystamy z najlepszych urządzeń, które umożliwiają dokładną diagnozę stanu zdrowia pacjenta. Zapewniamy opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Dbamy o indywidualne podejście do pacjenta. Przeprowadzamy szereg kompleksowych badań sercowo-naczyniowych zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom.

Zapraszamy pacjentów do korzystania z usług Poradni Kardiologicznej Ultramedic w Bielsku-Białej. W celu umówienia się na wizytę z kardiologiem, zapraszamy do kontaktu.