Kardiolog: Bielsko-Biała

Schorzenia układu sercowo-naczyniowego stanowią poważne zagrożenie dla życia. Dlatego tak ogromnie ważne jest ich szybkie rozpoznanie i podjęcie odpowiedniego leczenia. Bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca, zbyt wysokie ciśnienie to tylko niektóre z objawów, które mogą świadczyć o poważnej chorobie układu sercowo-naczyniowego. W tych wypadkach niezbędne jest umówienie się na wizytę do kardiologa. W Bielsku-Białej oferujemy kompleksowe badania kardiologiczne.

Choroby serca i układ krążenia

Kardiolog zajmuje się wrodzonymi i nabytymi chorobami serca oraz układem krążenia. W Poradni Kardiologicznej Ultramedic zajmujemy się podstawową diagnostyką i leczeniem w zakresie chorób kardiologicznych. Przeprowadzamy takie badania jak EKG, echo serca i echokardiografia. Wykonujemy testy wysiłkowe oraz badania przy pomocy kardiologicznego rejestratora zdarzeń.

Kardiolog zajmuje się leczeniem następujących schorzeń:
• Zaburzenia rytmu serca
• Wady serca
• Choroba wieńcowa
• Miażdżyca
• Nadciśnienie tętnicze
• Niewydolność serca

W Poradni Kardiologicznej Ultramedic w Bielsku-Białej pracują doświadczenie lekarze kardiolodzy, posiadający do dyspozycji nowoczesne zaplecze diagnostyczne. Korzystamy z najlepszych urządzeń, które umożliwiają dokładną diagnozę stanu zdrowia pacjenta. Zapewniamy opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Dbamy o indywidualne podejście do pacjenta. Przeprowadzamy szereg kompleksowych badań sercowo-naczyniowych zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom.

Zapraszamy pacjentów do korzystania z usług Poradni Kardiologicznej Ultramedic w Bielsku-Białej. W celu umówienia się na wizytę z kardiologiem, zapraszamy do kontaktu.

Uwaga!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to: bezwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno - epidemiologiczną tel. 504 022 816 lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział: Cieszyn - tel. 33 854 92 00 Tychy - tel. 32 325 51 48 W przypadku kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz jeszcze objawów pozostań w domu, UNIKAJ KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Stosuj się do zaleceń
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
Szanowni Państwo
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Pracowników i Pacjentów zawieszamy realizację usług medycznych. Informujemy, że do odwołania nie świadczymy w Centrum Medycznym Ultramedic usług z następujących zakresów: badania laboratoryjne, stomatologia, szczepienia, porady specjalistyczne. Po zniesieniu zagrożenia epidemiologicznego usługi będą ponownie dostępne dla Państwa.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup Plugin