Dietetyk: Bielsko-Biała

Poradnia Dietetyczna w Bielsku-Białej to zespół specjalistów, którzy od wielu lat pomagają odzyskać Klientom zdrowie i zgrabną sylwetkę. Zapewniamy porady żywieniowe i planujemy diety według indywidualnych potrzeb. Przygotowane przez nas jadłospisy składają się ze smacznych posiłków, które dostarczają niezbędnych organizmowi człowieka substancji odżywczych. Pomagamy w walce z nadwagą oraz innymi dolegliwościami, które zależne są od odżywiania i diety. Dietetycy w Bielsku-Białej udzielają konsultacji dietetycznych osobom w różnym wieku.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka?

Każda osoba mająca za sobą nieudaną próbę odchudzania, zdaje sobie sprawę jak trudno jest pozbyć się zbędnych kilogramów. W walce z nadwagą bardzo często najprostszym rozwiązaniem jest zasięgnięcie porad w Internecie lub w kolorowych magazynach. Należy wziąć pod uwagę, że każda osoba ma inne potrzeby żywieniowe i inaczej reaguje, a wybór nieodpowiedniej dla naszego organizmu diety może powodować niedobór właściwych substancji odżywczych, co objawia się zmęczeniem, zwiększoną podatnością na infekcje, czy brakiem koncentracji i złym samopoczuciem.

Wizyta u dietetyka rozpoczyna się szczegółowym wywiadem żywieniowym oraz przeprowadzeniem niezbędnym pomiarów antropometrycznych. Kolejnym krokiem jest wspólne ustalenie strategii dietetycznej. Dzięki fachowej pomocy dietetyków z Bielska-Białej, w bezpieczny sposób pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz swoje samopoczucie. Prawidłowe odżywianie to podstawa zdrowego życia.

Kiedy należy udać się do dietetyka?

Wizyta u dietetyka jest wskazana w następujących przypadkach:

• Zmiana nawyków żywieniowych na bardziej korzystne dla zdrowia
• Zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała
• Jednostka chorobowa wymagająca specjalnego sposobu odżywiania
• Planowanie ciąży
• Zaburzenia odżywiania
• Podejrzenie nietolerancji pokarmowej
• Alergie

W celu umówienia się na wizytę z dietetykiem w Bielsku-Białej, zapraszamy do kontaktu z Centrum Medycznym Ultramedic.