Dietetyk: Bielsko-Biała

Poradnia Dietetyczna w Bielsku-Białej to zespół specjalistów, którzy od wielu lat pomagają odzyskać Klientom zdrowie i zgrabną sylwetkę. Zapewniamy porady żywieniowe i planujemy diety według indywidualnych potrzeb. Przygotowane przez nas jadłospisy składają się ze smacznych posiłków, które dostarczają niezbędnych organizmowi człowieka substancji odżywczych. Pomagamy w walce z nadwagą oraz innymi dolegliwościami, które zależne są od odżywiania i diety. Dietetycy w Bielsku-Białej udzielają konsultacji dietetycznych osobom w różnym wieku.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka?

Każda osoba mająca za sobą nieudaną próbę odchudzania, zdaje sobie sprawę jak trudno jest pozbyć się zbędnych kilogramów. W walce z nadwagą bardzo często najprostszym rozwiązaniem jest zasięgnięcie porad w Internecie lub w kolorowych magazynach. Należy wziąć pod uwagę, że każda osoba ma inne potrzeby żywieniowe i inaczej reaguje, a wybór nieodpowiedniej dla naszego organizmu diety może powodować niedobór właściwych substancji odżywczych, co objawia się zmęczeniem, zwiększoną podatnością na infekcje, czy brakiem koncentracji i złym samopoczuciem.

Wizyta u dietetyka rozpoczyna się szczegółowym wywiadem żywieniowym oraz przeprowadzeniem niezbędnym pomiarów antropometrycznych. Kolejnym krokiem jest wspólne ustalenie strategii dietetycznej. Dzięki fachowej pomocy dietetyków z Bielska-Białej, w bezpieczny sposób pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz swoje samopoczucie. Prawidłowe odżywianie to podstawa zdrowego życia.

Kiedy należy udać się do dietetyka?

Wizyta u dietetyka jest wskazana w następujących przypadkach:

• Zmiana nawyków żywieniowych na bardziej korzystne dla zdrowia
• Zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała
• Jednostka chorobowa wymagająca specjalnego sposobu odżywiania
• Planowanie ciąży
• Zaburzenia odżywiania
• Podejrzenie nietolerancji pokarmowej
• Alergie

W celu umówienia się na wizytę z dietetykiem w Bielsku-Białej, zapraszamy do kontaktu z Centrum Medycznym Ultramedic.

Uwaga!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to: bezwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno - epidemiologiczną tel. 504 022 816 lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział: Cieszyn - tel. 33 854 92 00 Tychy - tel. 32 325 51 48 W przypadku kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz jeszcze objawów pozostań w domu, UNIKAJ KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Stosuj się do zaleceń
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
Szanowni Państwo
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Pracowników i Pacjentów zawieszamy realizację usług medycznych. Informujemy, że do odwołania nie świadczymy w Centrum Medycznym Ultramedic usług z następujących zakresów: badania laboratoryjne, stomatologia, szczepienia, porady specjalistyczne. Po zniesieniu zagrożenia epidemiologicznego usługi będą ponownie dostępne dla Państwa.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup Plugin