Dermatolog: Bielsko-Biała

Dermatologia jest dziedziną zajmującą się diagnostyką i leczeniem różnych schorzeń skóry. Zmiany skórne mogą występować na skórze twarzy i ciała, a także na skórze głowy. Problemy dermatologiczne mogą być wywołane przez wiele czynników, takich jak stres, czy niewłaściwa dieta. Jednak nawet niepozorne przebarwienia i wykwity mogą przekształcić się w poważne choroby dermatologiczne, dlatego wszelkie zaobserwowane zmiany skórne powinny być skonsultowane ze specjalistą. Lekarze dermatolodzy pracujący w Centrum Medycznym Ultramedic w Bielsku-Białej to grupa specjalistów z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki odpowiednim urządzeniom, lekarz dermatolog jest w stanie precyzyjnie określić z jakim problemem skórnym zmaga się pacjent i dobrać odpowiednie metody leczenia.

Jakie są najczęstsze problemy skórne?

Do najczęstszych chorób skóry należą: trądzik, grzybica, atopowe zapalenie skóry oraz alergie skórne. Niektóre z nich są mało dokuczliwe, inne natomiast mogą powodować ból. Zmiany skórne, zwłaszcza te w obrębie twarzy szpecą, co ma negatywny wpływ na samoocenę i samopoczucie pacjenta. Choroby skóry objawiają się w postaci plamek, wykwitów, guzków i bąbli.

Leczenie zmian skórnych – badanie dermatoskopowe

W Poradni Dermatologicznej w Bielsku-Białej zajmujemy się leczeniem wszelkich chorób skórnych u dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Dermatolog przeprowadza badanie za pomocą dermatoskopu. Jest to niewielkie urządzenie, które pozwala na oględziny zmiany skórnej w powiększeniu, dzięki czemu można dokładnie określić jej wielkość, kształt oraz inne parametry. Dzięki nowoczesnym technikom mamy możliwość precyzyjnej diagnostyki zmian barwnikowych, naczyniowych i innych.
W Ultramedic znajduje się także Poradnia Dermatologiczna Dla Dzieci, gdzie diagnozujemy i leczymy choroby skóry powszechne oraz te rzadziej spotykane u dzieci w różnym wieku.

W celu umówienia się na wizytę z lekarzem dermatologiem w Bielsku-Białej, zapraszamy do kontaktu.

Uwaga!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, to: bezwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno - epidemiologiczną tel. 504 022 816 lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział: Cieszyn - tel. 33 854 92 00 Tychy - tel. 32 325 51 48 W przypadku kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz jeszcze objawów pozostań w domu, UNIKAJ KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Stosuj się do zaleceń
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
Szanowni Państwo
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Pracowników i Pacjentów zawieszamy realizację usług medycznych. Informujemy, że do odwołania nie świadczymy w Centrum Medycznym Ultramedic usług z następujących zakresów: badania laboratoryjne, stomatologia, szczepienia, porady specjalistyczne. Po zniesieniu zagrożenia epidemiologicznego usługi będą ponownie dostępne dla Państwa.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup Plugin